Се продава Опел Астра

Тип на оглас Се продава
Цена: 220 мкд / 3
Бренд / Модел: Opel Astra
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 100
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Скопје, Аеродром

Продавам Опел Астра Х 1.6 караван,2005г произведен, регистриран до декември 2019, бензин-плин,во одлична состојба.тел075410029

Prodavam Opel Astra H 1.6 karavan,2005g proizveden, registriran do dekemvri 2019, benzin-plin,vo odlichna sostojba.tel075410029

Информации за огласувачот

Сашко
075410029