Се продава нов стан 86 м2 со 3 спални во Козле

Тип на оглас Се продава
Цена: 5,394,000 мкд / 87,000
Изградба: 2018
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 86
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: Гаража
Адреса: нема адреса
Локација: Скопје, Карпош

Шифра 262215

Агенција Домик продава трособен стан во Козле 86 м2 со 3 спални, 2 купатила, на втор кат, во нова зграда со гаражно место.

Shifra 262215

Agencija Domik prodava trosoben stan vo Kozle 86 m2 so 3 spalni, 2 kupatila, na vtor kat, vo nova zgrada so garazno mesto.

Информации за огласувачот

Domik Estate
023221404
078239036