Се продава клуб маса

Тип на оглас Се продава
Цена: 4,500 мкд / 72
Локација: Велес, Велес

Се продава клуб маса со димензии 90x90цм, висина 45цм, изработена од високосјаен медијапан, со 4 фиоки. Масата е во беспрекорна состојба и е со многу квалитетна изработка.

Se prodava klub masa so dimenzii 90x90cm, visina 45cm, izrabotena od visokosjaen medijapan, so 4 fioki. Masata e vo besprekorna sostojba i e so mnogu kvalitetna izrabotka.

Информации за огласувачот

Димитар
078205952