Се продава клима Fuego 3,5 kw

Тип на оглас Се продава
Цена: 6,200 мкд / 100
Локација: Битола, Битола

Исправна, работи во дуќан, сосема малку користена.

Ispravna, raboti vo dukan, sosema malku koristena.

Информации за огласувачот

Ѓоко
075577399