Се изнајмува дуплекс стан во куќа со базен Трнодол

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 43,400 мкд / 700
Изградба: 2015
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 2
Квадратура: 110
Клима: Да
Камин: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Дуплекс: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Трнодол
Локација: Скопје, Карпош

Се изнајмува стан во куќа во нас. Трнодол. Станот е дуплекс на две нивоа. На едното ниво е дневна со трпезарија, кујна и тоалет. На горното ниво се две спални со бања. Во заедничкиот двор има базен. Греењето е на струја, парно и клими. Има и камин.

Шифра 258818

Se iznajmuva stan vo kuka vo nas. Trnodol. Stanot e dupleks na dve nivoa. Na ednoto nivo e dnevna so trpezarija, kujna i toalet. Na gornoto nivo se dve spalni so banja. Vo zaednichkiot dvor ima bazen. Greenjeto e na struja, parno i klimi. Ima i kamin.

Shifra 258818

Информации за огласувачот

Бети Миталковска
023221404
078239036