Се издава трособен луксузен стан во Тафталиџе - 79 м2

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2018
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 79
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: нема адреса
Локација: Скопје, Карпош

Шифра 262195

Се издава трособен луксузен стан од 79 м2 во Тафталиџе.

Shifra 262195

Se izdava trosoben luksuzen stan od 79 m2 vo Taftalidze.

Информации за огласувачот

Domik Estate
023221404
078239036