SE IZDAVA STAN

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 10,000 мкд / 161
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 0
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: KRNJEVO
Локација: Скопје, Центар

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KRNJEVO VO KUKA NA PRIZEMJE. OPREMEN. POSEBEN VLEZ I POSEBEN STRUJOMER. IMA INTERNET

Информации за огласувачот

Cobe
071227966