Се издава стан на Водњанска

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2015
Опрема: Празен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 98
Паркинг: На улица
Адреса: Водњанска
Локација: Скопје, Центар

Се издава празен простран и светол стан на Водњанска 98 м2, погоден и за канцелариски простор.

Se izdava prazen prostran i svetol stan na Vodnjanska 98 m2, pogoden i za kancelariski prostor.

Информации за огласувачот

Моника Илкова
071288138