Се издава стан 70 м2 на Водњанска

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 15,500 мкд / 250
Изградба: 2000
Реновиран: Да
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 70
Лифт: Да
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Водњанска 60/31
Локација: Скопје, Центар

Се издава стан од 70 м2 на улица Водњанска до основно училиште Кочо Рацин. Станот е на поткровје, комплетно наместен со парно и лифт. Вселив веднаш.

Se izdava stan od 70 m2 na ulica Vodnjanska do osnovno uchilishte Kocho Racin. Stanot e na potkrovje, kompletno namesten so parno i lift. Vseliv vednash.

Информации за огласувачот

Весна
078919192