Се издава стан 61 м2 Веро Тафталиџе

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 17,360 мкд / 280
Изградба: 2015
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 61
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Порта Македонија Веро Тафталиџе
Локација: Скопје, Карпош

Се издава убаво наместен стан во Тафталиџе коплекс Македонија на трети спрат. Со станот следува и сопствен паркинг простор.

Se izdava ubavo namesten stan vo Taftalidze kopleks Makedonija na treti sprat. So stanot sleduva i sopstven parking prostor.

Информации за огласувачот

Агенција Дом
070335990
07788877