Се издава реновиран трособен стан во Симпо 69м2

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 10,000 мкд / 161
Изградба: 1980
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 69
Лифт: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Симпо
Локација: Битола, Битола

Се издава реновиран трособен стан во Симпо

Греење: Централно
Спрат: 4 кат
Состојба: Реновиран
Година на реновирање: 2018
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација: Југозапад

Станот се состои од дневен престој со кујна две спални соби и две купатила. Со централно парно греење и реновиран мебел како и наместени спални соби.

Se izdava renoviran trosoben stan vo Simpo

Greenje: Centralno
Sprat: 4 kat
Sostojba: Renoviran
Godina na renoviranje: 2018
Broj na banji: 2
Podrum: Da
Broj na parking/garaza: Poveke od 3 parking mesta
Orientacija: Jugozapad

Stanot se sostoi od dneven prestoj so kujna dve spalni sobi i dve kupatila. So centralno parno greenje i renoviran mebel kako i namesteni spalni sobi.

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090