Се издава нов луксузен стан во Центар кај соборен храм

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2018
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 90
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: нема адреса
Локација: Скопје, Центар

Шифра 262234

Агенција Домик издава трособен луксузен стан од 90 м2 во Центар кај соборен храм.

Shifra 262234

Agencija Domik izdava trosoben luksuzen stan od 90 m2 vo Centar kaj soboren hram.

Информации за огласувачот

Domik Estate
023221404
078239036