Се издава нов дуќан 23 м2 во строг Центар

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Локација: Скопје, Центар

Се издава нов дуќан 23 м2 на одлична локација, кај Дом на Градежници, веднаш вселив, одличен за повеќе намени.

Se izdava nov dukan 23 m2 na odlichna lokacija, kaj Dom na Gradeznici, vednash vseliv, odlichen za poveke nameni.

Информации за огласувачот

Зоран
077855544