Се издава наместен стан

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 11,000 мкд / 177
Изградба: 1992
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 40
Лифт: Да
Клима: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Народен Фронт бр.5
Локација: Скопје, Центар

Izdavam opremen stan na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra -Beli zgradi,3 kat,2 lifta,gradsko parno i 1 terasa.Orientacija jug.Ima dnevna soba i kujna,plus edna,pomala,ednokrevetna soba.Pogoden za samci,studenti i parovi

Информации за огласувачот

Caci
071563928