Се издава наместен стан

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 62 мкд / 1
Изградба: 1992
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 40
Лифт: Да
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Народен Фронт бр.5
Локација: Скопје, Центар

Se izdava namesten stan vo Kapistec,4o m2,3 kat,so lift,klima,parno i edna terasa.Ima dnevna soba so kujna,plus edna pomala,ednokrevetna soba.Pogoden za samci,edna vrabotena devojka ili studentka

Информации за огласувачот

Caci
071563928
071563928