Se izdava lux.apartman vo ohrid

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 43
Лифт: Да
Клима: Да
Инвертер: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Локација: Охрид, Охрид

Се изнајмува луксузен стан во центарот на Охрид. Апартманот има посебна дневна соба, кујна, спална соба, тоалет и тераса. Опремен со телевизор, кабловска ТВ, клима уред, зима греење, WI-FI, машина за перење, машина за миење садови и други електрични апарати за удобен престој во Охрид.
Овој апартман е 3-минути пешачење од езерото. Во центарот на градот, апартманот Алех се наоѓа во мирно место, кое нуди сместување со две соби и тераса. Апартманот Алех е отворен во текот на целата година.

http://ohridapartment.com/

Se iznajmuva luksuzen stan vo centarot na Ohrid. Apartmanot ima posebna dnevna soba, kujna, spalna soba, toalet i terasa. Opremen so televizor, kablovska TV, klima ured, zima greenje, WI-FI, mashina za perenje, mashina za mienje sadovi i drugi elektrichni aparati za udoben prestoj vo Ohrid.
Ovoj apartman e 3-minuti peshachenje od ezeroto. Vo centarot na gradot, apartmanot Aleh se naogja vo mirno mesto, koe nudi smestuvanje so dve sobi i terasa. Apartmanot Aleh e otvoren vo tekot na celata godina.

http://ohridapartment.com/

Информации за огласувачот

Gjoko
076206155