Се издава луксузен стан во Црниче

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 2016
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 120
Паркинг: На улица
Адреса: Црниче
Локација: Скопје, Кисела Вода

Се издава луксузно опремен стан во Црниче, 120 м2 со 3 посебни спални соби.

Шифра 62436

Se izdava luksuzno opremen stan vo Crniche, 120 m2 so 3 posebni spalni sobi.

Shifra 62436

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036