Се издава луксузен стан 62 м2 Водно

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 24,800 мкд / 400
Изградба: 2017
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 62
Паркинг: На улица
Адреса: Водно
Локација: Скопје, Центар

Се издава луксузно уреден стан на Водно, 62 м2.

Se izdava luksuzno ureden stan na Vodno, 62 m2.

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036