Се издава кат од куќа во тафталиџе 1

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 37,200 мкд / 600
Изградба: 2016
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 100
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: нема адреса
Локација: Скопје, Карпош

ШИФРА: 6961

Се издава кат од куќа во тафталиџе 1 од 100 м2 со 3 спални, 2 вц, двор, наместена комплет, веднаш вселива.

ShIFRA: 6961

Se izdava kat od kuka vo taftalidze 1 od 100 m2 so 3 spalni, 2 vc, dvor, namestena komplet, vednash vseliva.

Информации за огласувачот

Милениум Ком
075496650