Се издава 3 собен луксузен стан во Центар кај Песталоци

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 27,900 мкд / 450
Изградба: 2017
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 70
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: Гаража
Адреса: Центар кај Песталоци
Локација: Скопје, Центар

Се издава нов 3 собен луксузно уреден стан во срцето на градот, Центар кај основното училиште Песталоци. 70 м2 со две спални соби, нов мебел и сопствена гаража.

Шифра 224152

Se izdava nov 3 soben luksuzno ureden stan vo srceto na gradot, Centar kaj osnovnoto uchilishte Pestaloci. 70 m2 so dve spalni sobi, nov mebel i sopstvena garaza.

Shifra 224152

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036