Се итно продава Dacia Duster

Тип на оглас Се продава
Цена: 589,000 мкд / 9,500
Бренд / Модел: Dacia Duster
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2015
Километража: 3000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Гази Баба

Se itno prodava Dacia Duster cena 9500 evra kontakt na telefon 071-592-495

Информации за огласувачот

Teo
071592495