Samsung Galaxy S8 4GB RAM 12MP камера 5.8 инчи екран

Тип на оглас Се продава
Цена: 21,700 мкд / 350
Бренд / Модел: Samsung Друг Модел
РАМ меморија: 2GB
Екран (инчи): 5
Локација: Куманово, Куманово

Се продава Samsung Galaxy S8. Телефонот е без гребнатинка, купен е пред 5 месеци и одкако е купен не е изваден од футрола. Мобилниот е уште под гаранција.

Se prodava Samsung Galaxy S8. Telefonot e bez grebnatinka, kupen e pred 5 meseci i odkako e kupen ne e izvaden od futrola. Mobilniot e ushte pod garancija.

Информации за огласувачот

Стефан
071338731