Renault Clio 1.5 CDI 2002 година со клима и регистрирано

Тип на оглас Се продава
Цена: 105,400 мкд / 1,700
Бренд / Модел: Renault Clio
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2002
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Велес

Во одлична состојба сервисирано гуми нови и регистрирано до 10 2019. Количето е во одлична состојба и многу економично. 5 литра на 100 км.

Vo odlichna sostojba servisirano gumi novi i registrirano do 10 2019. Kolicheto e vo odlichna sostojba i mnogu ekonomichno. 5 litra na 100 km.

Информации за огласувачот

Енко
076276799