Рено Клио 1.5 DCI 86 КS 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: 198,400 мкд / 3,200
Бренд / Модел: Renault Clio
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 130000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Нов увоз од италија со еуро 4 мотор.

Renault Clio (Рено Клио)

- 1.5 DCI
- 86 КS
- 2006 година, платени давачки до регистрација
- фул опрема, перфектно во секој поглед.

Напомена - моторот не е перен, без шминка.

Цената не е фиксна.

Возилото може да се купи на рати преку лизинг со 20% учество до 7 год. отплата.

Nov uvoz od italija so euro 4 motor.

Renault Clio (Reno Klio)

- 1.5 DCI
- 86 KS
- 2006 godina, plateni davachki do registracija
- ful oprema, perfektno vo sekoj pogled.

Napomena - motorot ne e peren, bez shminka.

Cenata ne e fiksna.

Voziloto moze da se kupi na rati preku lizing so 20% uchestvo do 7 god. otplata.

Информации за огласувачот

АВТО ПЛАЦ КОДЕКС
078229183
071317579