Renault Clip 1.5 DCI 80 ks 2002 година

Тип на оглас Се продава
Цена: 136,400 мкд / 2,200
Бренд / Модел: Renault Clio
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2002
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Центар

Kолата е зачувана премногу и е напраен комплет сервис тип-топ, фулл опрема, климатроник, радио цд фабричко, алумински бандаши, команди на волан, електрични прозори, електрични ретровизори, xenon 4 гуми кебер и многу друга опрема. Може да се види и да се проба секој момент.

Kolata e zachuvana premnogu i e napraen komplet servis tip-top, full oprema, klimatronik, radio cd fabrichko, aluminski bandashi, komandi na volan, elektrichni prozori, elektrichni retrovizori, xenon 4 gumi keber i mnogu druga oprema. Moze da se vidi i da se proba sekoj moment.

Информации за огласувачот

Цаци
070206937