Renault Megane

Тип на оглас Се продава
Цена: 161,200 мкд / 2,600
Бренд / Модел: Renault Megane
Каросерија: Седан
Произведена: 2005
Километража: 180000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Прилеп, Прилеп

Renault Megane во одлична состојба купено од салон, фабричка навигација , направен голем сервис во мај, сервисна книшка гуми зимски одлични исто така и летни
до регистрација

неделна цена фиксно

Renault Megane vo odlichna sostojba kupeno od salon, fabrichka navigacija , napraven golem servis vo maj, servisna knishka gumi zimski odlichni isto taka i letni
do registracija

nedelna cena fiksno

Информации за огласувачот

Александар
071265459