Renault Megane 2008 1.5 DCI

Тип на оглас Се продава
Цена: 217,000 мкд / 3,500
Бренд / Модел: Renault Megane
Каросерија: Седан
Произведена: 2008
Километража: 180000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Продавам Рено Меган 2008 г. 1.5 во одлична состојба, регистрирано цела година, сменети амортизери, дискови, плочки, гуртни. Направен комплет сервис, масло, филтри, нафтен филтер, ребраст каиш, антифриз, зимски гуми. Сочувано внатре и надвор. Не е увезено, купено во МК. Можна замена.

Prodavam Reno Megan 2008 g. 1.5 vo odlichna sostojba, registrirano cela godina, smeneti amortizeri, diskovi, plochki, gurtni. Napraven komplet servis, maslo, filtri, naften filter, rebrast kaish, antifriz, zimski gumi. Sochuvano vnatre i nadvor. Ne e uvezeno, kupeno vo MK. Mozna zamena.

Информации за огласувачот

Aнтонио
075278373