Renault Megane 1.9 DCI 6 брзини фулл опрема

Тип на оглас Се продава
Цена: 133,300 мкд / 2,150
Бренд / Модел: Renault Megane
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2004
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Велес

Колата е донесена од Германија пред 2 години и е многу здрава и стегната има направено коплетен сервис. Амортизери дискови со плочки, лајси, затегачи, уље, филтри и мн друго.

Регистрирана е до 06.2019.

Опрема:
- Климатроник
- АБС
- ЕСП
- Електроника на прозори
- Темпомат
- Радио
- Централно

Kolata e donesena od Germanija pred 2 godini i e mnogu zdrava i stegnata ima napraveno kopleten servis. Amortizeri diskovi so plochki, lajsi, zategachi, ulje, filtri i mn drugo.

Registrirana e do 06.2019.

Oprema:
- Klimatronik
- ABS
- ESP
- Elektronika na prozori
- Tempomat
- Radio
- Centralno

Информации за огласувачот

xxx
078265233