Renault Clio 1.5DCI 63KW 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: 198,400 мкд / 3,200
Бренд / Модел: Renault Clio
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 130000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Renault Clio 1.5DCI 63KW 2006

Платени сите давачки до регистрација
Мала потрошувачка од 5 литри на 100км низ град
Од опрема поседува:

-Клима
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Борд компјутер
-Темпомат
-Фабричко CD
-Команди на волан
-Кожен волан
-Електрика на стакла
-Серво волан
-Електрика на ретровизори
-2 оригинални клуча
-Централно заклучување
-Светла за магла
-Ентериер во боја и друго

Моторот работи како часовник,ентериер фабрика

БЕЗ ЗАМЕНА

Renault Clio 1.5DCI 63KW 2006

Plateni site davachki do registracija
Mala potroshuvachka od 5 litri na 100km niz grad
Od oprema poseduva:

-Klima
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Bord kompjuter
-Tempomat
-Fabrichko CD
-Komandi na volan
-Kozen volan
-Elektrika na stakla
-Servo volan
-Elektrika na retrovizori
-2 originalni klucha
-Centralno zakluchuvanje
-Svetla za magla
-Enterier vo boja i drugo

Motorot raboti kako chasovnik,enterier fabrika

BEZ ZAMENA

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579