Renault Clio 1.5 DCI 2006g FUL OPREMA

Тип на оглас Се продава
Цена: 185,400 мкд / 2,990
Бренд / Модел: Renault Clio
Каросерија: Седан
Произведена: 2006
Километража: 180000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Renault Clio одлично сочувано и каросериски и ентериерот исто така. Моторот е многу економичен, потрошувачка 5L/100km градска вожња. Колата поседува поседува фул опрема. Поминати 180.000 РЕАЛНИ километри!!!
Дојдете, видете и уверете се сами!!!
НАПОМЕНА: Имате можност да си ја однесете на било кој сервис по ваша желба за проверка.
Платени се сите давачки до регистрација.

Renault Clio odlichno sochuvano i karoseriski i enterierot isto taka. Motorot e mnogu ekonomichen, potroshuvachka 5L/100km gradska voznja. Kolata poseduva poseduva ful oprema. Pominati 180.000 REALNI kilometri!!!
Dojdete, videte i uverete se sami!!!
NAPOMENA: Imate moznost da si ja odnesete na bilo koj servis po vasha zelba za proverka.
Plateni se site davachki do registracija.

Информации за огласувачот

Avtomobili Bozo
077803006