Сеат ибица дизел 98 година

Тип на оглас Се продава
Цена: 105,400 мкд / 1,700
Бренд / Модел: Seat Ibiza
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 1998
Километража: 300000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Свети Николе, Свети Николе

Al.bandasi elek.ña predni stakla centralno Reg.do 11.2019

Информации за огласувачот

Ljupco
071392441