Просторен стан 77м2 Битола

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Изградба: 1980
Опрема: Празен
Соби: 4
Балкони: 2
Квадратура: 77
Паркинг: На улица
Адреса: Веро нов пазар
Локација: Битола, Битола

Просторен стан 77м2 со 2 балкони и 10м2 визба

Греење: Дрва
Спрат: 4 кат
Состојба: Стар
Лифт: Не
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Ориентација: Запад

Се продава стан во нова битола кај веро,77м2 со два балкони,две вц-а,две спални и голем дневен престој.

Prostoren stan 77m2 so 2 balkoni i 10m2 vizba

Greenje: Drva
Sprat: 4 kat
Sostojba: Star
Lift: Ne
Broj na banji: 2
Podrum: Da
Orientacija: Zapad

Se prodava stan vo nova bitola kaj vero,77m2 so dva balkoni,dve vc-a,dve spalni i golem dneven prestoj.

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090