Toyota Auris во одлична состојба

Тип на оглас Се продава
Цена: 164,300 мкд / 2,650
Бренд / Модел: Toyota Yaris
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2002
Километража: 110000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Центар

Yaris-от е супер сочуван. Има нови летни и нови зимски гуми. Еден сопственик, серввисиран е само во тоyота салонот. Има клима

Yaris-ot e super sochuvan. Ima novi letni i novi zimski gumi. Eden sopstvenik, servvisiran e samo vo toyota salonot. Ima klima

Информации за огласувачот

михајло
076448918