Продавам Volkswagen Touran 2.0 TDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 263,500 мкд / 4,250
Бренд / Модел: Volkswagen Touran
Каросерија: Седан
Произведена: 2006
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Сила на моторот: 103kw / 140ksp
Туранот е цела година регистриран, стегнат. вреди за парите. Може замена за помала поефтина кола со ваша доплата.

Sila na motorot: 103kw / 140ksp
Turanot e cela godina registriran, stegnat. vredi za parite. Moze zamena za pomala poeftina kola so vasha doplata.

Информации за огласувачот

Вељо
078365659