Продавам термо печка

Тип на оглас Се продава
Цена: 5,000 мкд / 80
Локација: Битола, Битола

Продавам термо печка 6-ка.

Prodavam termo pechka 6-ka.

Информации за огласувачот

Зоран
070380713