Продавам стан во Ново Лисиче 63м2

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,534,000 мкд / 57,000
Изградба: 1989
Реновиран: Да
Опрема: Празен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 63
Лифт: Да
Подрум: Да
Паркинг: На улица
Локација: Скопје, Аеродром

Продавам комплетно реновиран стан во Ново лисиче од 63м2 на 2 кат со лифт и на прекрасна локација.

Prodavam kompletno renoviran stan vo Novo lisiche od 63m2 na 2 kat so lift i na prekrasna lokacija.

Информации за огласувачот

///
077698812