ПРОДАВАМ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,348,000 мкд / 54,000
Изградба: 2006
Реновиран: Да
Опрема: Празен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 49
Лифт: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Расадник
Локација: Скопје, Кисела Вода

Продавам стан во кисела вода расадник 49 м2 наместен во супер состојба 54000 евра цената не е фиксна.

Prodavam stan vo kisela voda rasadnik 49 m2 namesten vo super sostojba 54000 evra cenata ne e fiksna.

Информации за огласувачот

Горан
078337759