Продавам Renault Clio бензин / плин

Тип на оглас Се продава
Цена: 173,600 мкд / 2,800
Бренд / Модел: Renault Clio
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 110000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Скопје, Сарај

Се продава одлично сочувано Рено Клио. Се му е платено до регистрација

Se prodava odlichno sochuvano Reno Klio. Se mu e plateno do registracija

Информации за огласувачот

xxx
070831292