Фрижидер Горење

Тип на оглас Се продава
Цена: 4,000 мкд / 64
Локација: Охрид, Охрид

Продавам фрижидер Горење во одлична состојба

Prodavam frizider Gorenje vo odlichna sostojba

Информации за огласувачот

Lili
070336935