Продавам машина за перење Gorenje

Тип на оглас Се продава
Цена: 6,500 мкд / 104
Локација: Скопје, Карпош

Продавам машина за перење Gorenje wa-61061 во одлична состојба.

Prodavam mashina za perenje Gorenje wa-61061 vo odlichna sostojba.

Информации за огласувачот

xxx
070522232