Продавам машки DC панталони за скијање

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,000 мкд / 48
Локација: Скопје, Карпош

Продавам DC машки панталони за скијање, величина L, сочувани, не многу користени.

Prodavam DC mashki pantaloni za skijanje, velichina L, sochuvani, ne mnogu koristeni.

Информации за огласувачот

Горан
071762945