Hyundai i10

Тип на оглас Се продава
Цена: 198,400 мкд / 3,200
Бренд / Модел: Hyundai i10
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 95000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Аеродром

Продаван Хјундаи и10 2008 година 1.1 бензин. Први сопственици купено во македонија. Возилото е сочувано и редовно сервисирано и одржувано со сменети сет ламела, уље и филтри, ребраст каиш и се истанато. Не е фарбано и не е удирано.

Комплетна опрема:

Клима
абс
електрика на стакла
централна брава со два оригинални клуцеви
металик боја

Prodavan Hjundai i10 2008 godina 1.1 benzin. Prvi sopstvenici kupeno vo makedonija. Voziloto e sochuvano i redovno servisirano i odrzuvano so smeneti set lamela, ulje i filtri, rebrast kaish i se istanato. Ne e farbano i ne e udirano.

Kompletna oprema:

Klima
abs
elektrika na stakla
centralna brava so dva originalni klucevi
metalik boja

Информации за огласувачот

Саше
070528488
071803444