Продавам Ford Fiesta

Тип на оглас Се продава
Цена: 46,500 мкд / 750
Бренд / Модел: Ford Fiesta
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 1996
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Ford Fiesta 1.8 дизел регистриран до декември, нов акумулатор,
нови летни гуми, сменето нов менувач.

Ford Fiesta 1.8 dizel registriran do dekemvri, nov akumulator,
novi letni gumi, smeneto nov menuvach.

Информации за огласувачот

Цоле
070221118