Продавам килими и гоблени

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Локација: Скопје, Центар

Продавам два килими и повеќе гоблени, сочувани, долго некористени.

Prodavam dva kilimi i poveke gobleni, sochuvani, dolgo nekoristeni.

Информации за огласувачот

Тома
075448868