VW Polo 1.4 TDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 229,338 мкд / 3,699
Бренд / Модел: Volkswagen Polo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 110000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Велес

Полото е во перфектна состојба, увезено од Швајцарија, за цената само на лице место.

Poloto e vo perfektna sostojba, uvezeno od Shvajcarija, za cenata samo na lice mesto.

Информации за огласувачот

Звонко
078966001
078947786