Peugeot 405 1.9 ИТНО 69 ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 46,500 мкд / 750
Бренд / Модел: Peugeot 405
Каросерија: Седан
Произведена: 1993
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Пежо 405 1.9 дизел 51 кw. Со одличен мотор и каросерија без корозија со гаранција.

Pezo 405 1.9 dizel 51 kw. So odlichen motor i karoserija bez korozija so garancija.

Информации за огласувачот

Симе
078410374