Peugeot 4007 2.2 HDI 4x4 7 седишта

Тип на оглас Се продава
Цена: 539,400 мкд / 8,700
Бренд / Модел: Peugeot 4007
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2008
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Центар

- борд компјутер
- темпомат
- климатроник
- навигација
- камера за паркирање
- цд радио мп3 фабричкоо со тач
- трокат волан со кожа + команди на волан
- наслон за рака
- централна брава
- фарови со лупи ксенон + магленки
- автоматски светла
- електрика на стакла
- електрични ретровизори со греење
- алумински бандажи нови
- нови гуми
- 4x4 2wd 4wd lock

** регистирана до 02.2020 со зелен картон
*** затемнети фолии на стакла и еуро кука со заведени на собракајна (а-тест) сервис сега направен. (100% оргинал км проверка каде сакате ) колата е префектна. Сервисирано редовно и многу сочувано. Купено од прв газда во Швајцарија, увезено со возење. Може замена.

- bord kompjuter
- tempomat
- klimatronik
- navigacija
- kamera za parkiranje
- cd radio mp3 fabrichkoo so tach
- trokat volan so koza + komandi na volan
- naslon za raka
- centralna brava
- farovi so lupi ksenon + maglenki
- avtomatski svetla
- elektrika na stakla
- elektrichni retrovizori so greenje
- aluminski bandazi novi
- novi gumi
- 4x4 2wd 4wd lock

** registirana do 02.2020 so zelen karton
*** zatemneti folii na stakla i euro kuka so zavedeni na sobrakajna (a-test) servis sega napraven. (100% orginal km proverka kade sakate ) kolata e prefektna. Servisirano redovno i mnogu sochuvano. Kupeno od prv gazda vo Shvajcarija, uvezeno so vozenje. Moze zamena.

Информации за огласувачот

оки
070682032