Peugeot 308 1.6HDI 109KS 2009

Тип на оглас Се продава
Цена: 319,300 мкд / 5,150
Бренд / Модел: Peugeot 308
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS 2009 6 брзини

-Платени сите давачки до регистрација
-Full опрема
-Цената не е фиксна

PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS 2009 6 brzini

-Plateni site davachki do registracija
-Full oprema
-Cenata ne e fiksna

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579