Peugeot 207 1.6 HDI SW Sport 2008

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Peugeot 207
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Peugeot 207 1.6 HDI SW Sport 2008

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666