Peugeot 206 HDI 2.0

Тип на оглас Се продава
Цена: 83,700 мкд / 1,350
Бренд / Модел: Peugeot 206
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2000
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Сарај

Се продава Пежо 206 хди 2.0. Колата е регистрирана до 24.08.2019 и има и зелен картон.
Колата е во многу добра состојба, од опремата има клима, електр. стакло, абс, серво волан, нови гуми.
Вреди да се види.
Има простор за договор.

Se prodava Pezo 206 hdi 2.0. Kolata e registrirana do 24.08.2019 i ima i zelen karton.
Kolata e vo mnogu dobra sostojba, od opremata ima klima, elektr. staklo, abs, servo volan, novi gumi.
Vredi da se vidi.
Ima prostor za dogovor.

Информации за огласувачот

Mухамед
070977604